CALCULATING COST PER SERVE

Author: Admin   Date Posted:6 July 2016 

Value for YOUR Money.

How do I calculate cost per serving?

Price / No. of Serves (e.g. $44.50 / 37 Serves = $1.20)

 


Leave a comment

Comments have to be approved before showing up